عصبانی هواشناسی کارشناس هواشناسی اخبار اجتماعی

عصبانی: هواشناسی کارشناس هواشناسی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار گوناگون اپل واچ چگونه جان یک مادر و فرزند را نجات داد؟

به گزارش دیجیاتو، اپل واچ، محبوب ترین پوشیدنی حال حاضر دنیای تکنولوژی اخیراً به کمک توانایی SOS، جان مادری به نام کیسی اندرسون و فرزند ۹ ساله او را بعد از یک

اپل واچ چگونه جان یک مادر و فرزند را نجات داد؟

اپل واچ چگونه جان یک مادر و فرزند را نجات داد؟

عبارات مهم : صندلی

به گزارش دیجیاتو، اپل واچ، محبوب ترین پوشیدنی حال حاضر دنیای تکنولوژی اخیراً به کمک توانایی SOS، جان مادری به نام کیسی اندرسون و فرزند ۹ ساله او را بعد از یک تصادف رانندگی نجات داد. در این سانحه، یک راننده مست به اتومبیل مادر برخورد کرد و تصادم به قدری شدید بود که کیسی اندرسون را دچار ضربه مغزی، برآمدگی مغزی و پارگی عضلات گردن کرد. اندرسون در بیانات خود می گوید:

درست زمانی که او به ما برخورد کرد، همه چیز در اتومبیل به هوا فرستاده شد. صورتم با شدت وحشتناکی به فرمان اتومبیل، سپس به پشتی صندلی، مجدداً به فرمان و در نهایت با پنجره برخورد کرد. جهت حدوداً یک دقیقه بیهوش شدم و چیزی نمی دیدم. چشمانم کاملاً باز بود، ولی تنها سیاهی می دیدم. دستم را به طرف موبایلم دراز کردم ولی بعد متوجه شدم که ساعتم را همراه دارم و فرمان تماس با ۹۱۱ را صادر کردم.

فرمان مورد نظر، با نگه داشتن دکمه کناری اپل واچ جهت دو یا سه ثانیه به آسانی صادر می شود. در این صورت، ساعت اپل به صورت خودکار با فوریت های پزشکی و نیز شخص مورد نظر شما در لیست مخاطبان تماس می گیرد. این نخستین باری بود که زن اندرسون از توانایی SOS ساعت خود استفاده کرد و طی دو سالی که از خرید آن می گذشت، از اپل واچ جهت تمرینات بسکتبال استفاده کرده بود.

خوشبختانه فرزند ۹ ساله وی در صندلی عقب اتومبیل حضور داشت و آسیب جدی ندیده هست. به لطف توانایی SOS اپل واچ، هر دو شخص حاضر در اتومبیل فوراً از کمک پزشکی بهره مند شدند و از به بار آمدن یک فاجعه بزرگ تر جلوگیری شد. تجربه زن اندرسون که از همین حالا در نامه ای از اپل تقدیر کرده این را به دارندگان اپل واچ یادآوری می کند که همواره ساعت خود را شارژ نگه داشته و توانایی SOS را روشن کنند تا شاید در چنین حوادثی، اپل واچ باعث نجات جانشان شود.

واژه های کلیدی: صندلی | فرزند | پزشکی | چگونه | برخورد | اتومبیل | استفاده | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs